בריאות ונוחות: ישיבה על כיסא משרדי איכותי

מי מאיתנו לא מכיר את התחושה של ישיבה רצופה במשך שעות ארוכות על כיסא שגורם לנו לכאבי גב? ובכן, הגיע הזמן לשים קץ לעידן בו אנו מתפשרים ולהבין כמה משמעות (מבחינה בריאותית) יש לצורת הישיבה שלנו ומידת הנוחות שבה.

רבים מאיתנו נמצאים במשך שעות ארוכות במשרד, מבצעים את עבודתנו תוך כדי ישיבה על כיסא משרדי איכותי שאמור לספק לנו נוחות מקסימלית. לצערנו, המון מקומות עבודה לא מכירים בחשיבות של כיסאות משרדיים באיכות גבוהה ולכן אנו מוצאים עצמנו חוזרים מיום עבודה ארוך עם תחושות פיזיות כגון כאבי גב, כאב צוואר ואפילו כאבי ברכיים. 

כיצד ישיבה שאינה תקינה משפיעה על בריאותנו? 

גורם סיכון מרכזי שנמצא בהקשר ישיר לכאבי גב הינו ישיבה ממושכת שאינה תקינה. אנשים אשר עוסקים במקצועות כגון מתכנתים, מעצבים, כותבי תוכן וכדומה מגדילים את הסיכויים שלהם לסבול מכאבי גב. הסיבה לכך היא שבעת מצב ישיבה, אנו מפעילים לחץ ועומס על עמוד השדרה אשר גבוה פי 1.5 (בממוצע) מאשר מצב עמידה. 

המצב חמור אף יותר כאשר אנו לא מבצעים שימוש בשרירי העזר (נשענים קדימה או "נמרחים" על הכיסא) והעומס עלול להגיע לפי 2 מאשר במצב עמידה. בכדי לוודא שאנחנו אכן יושבים באופן תקין, חשיבותו של כיסא משרדי איכותי היא קריטית ובעלת משמעות רבה.

מעבר לכך, חשוב לשמור על מצב בו אתם יושבים זקוף על הכיסא ובמידת הצורך להניח כרית שתספק לכם משענת לקשת בחלקו התחתון של הגב. בנוסף, זכרו כי מומלץ לקום בין חצי שעה-שעה מהכיסא ולהתהלך מעט או לבצע תרגילי גמישות שימתחו את השרירים. 

מגדילים את תפוקת העובדים

מעבר לנושא הבריאותי בכל הנוגע לכיסאות משרדיים ואופן הישיבה עליהם, נמצא כי תפוקתם של אנשים אשר אינם מרגישים בנוח פחותה משמעותית. לכן, בין אם אתם מעסיקים או עובדים בחברה, דרשו כיסא משרדי איכותי ונוח שיוכל לענות על כל הצרכים שלכם.

אנו בחברת "יונייטד סיטס" מזמינים אתכם לצפות בקטלוג ריהוט משרדי ולהתרשם ממגוון מוצרים איכותיים כגון כסאות אורח, כורסאות המתנה מרווחות ועוד מגוון רחב של פריטים שמטרתם לשפר את חייכם.